Wat beweegt hen om dat ook echt te doen? Wat heb jij als coördinator vrijwillige inzet nodig om de zintuigen van de jongeren te kunnen prikkelen? Om ruimte te geven voor hun eigen inbreng? Ben jij ook benieuwd wat de ontdekkingsreis voor jongeren is?
Wat kom je te weten?
Hoe krijg je oog voor de jongeren die hun talenten willen ontdekken, tijdens hun inzet voor de ander in de samenleving? Tijdens hun maatschappelijke diensttijd (MDT) zetten jongeren zich vrijwillig in voor een ander. Ze gaan bijvoorbeeld een activiteit organiseren voor (eenzame) ouderen, geven taalles aan statushouders of denken voor een museum mee hoe een jonger publiek te bereiken. Hoe kun jij jongeren enthousiasmeren voor juist jouw organisatie?
We leren van elkaar & van onze barkeeper:
Aranka Verheugd, adviseur Maatschappelijke Diensttijd bij Vereniging NOV
Goed om te weten
De MSTeams link krijg je na aanmelding, een dag voor het Digitaal Café
Aanmelden
Klik hierboven bij 'Ben je ebij?' en we houden je op de hoogte! (Wel even inloggen. Heb je geen account? Registreer je bovenaan het platform.)