Over deze workshop
Tijdens deze workshop neemt projectleider Jacquelien Willemse je mee in onze landelijke wervingsactie in het kader van het Internationaal Jaar van de Vrijwilliger, wat jij kunt doen om organisaties in jouw netwerk te enthousiasmeren én welke materialen we aanbieden, zodat iedereen mee kan doen.
Wij gaan ervoor zorgen dat de volgende materialen beschikbaar zijn:
- Een draaiboek voor een workshop van 2 uur
- Een bijbehorende presentatie
- Materiaal dat je kan printen en gebruiken tijdens de bijeenkomst
- Een mailtje ter voorbereiding
- Een tekst om te gebruiken ter promotie van deze workshop
- Een variant draaiboek voor een online workshop
Goed om te weten: De materialen zijn gebaseerd op het stappenplan zoals deze ook al online beschikbaar is.
Heb je begin september al een workshop gepland staan over het werven van vrijwilligers? Ook dan kan aansluiten zinnig zijn, want wie weet kan je iets in de opzet van je workshop zo aanpassen dat ook zijn kunnen aansluiten bij de landelijke actie.
Mocht het je nu niet meer lukken op deze termijn, weet dan dat wat we beschikbaar maken ook voor later handig kan zijn! Zowel voor het geven van een workshop als ook als hulpmiddel in je gesprekken die je hebt als het gaat over het werven van vrijwilligers.
Over de landelijke wervingsactie
In het kader van het Internationaal Jaar van de Vrijwilliger organiseren we deze landelijke wervingsactie. Hoe gaaf zou het zijn als we samen meer dan 5000 organisaties (of afdelingen hiervan) kunnen laten meedoen! Help je mee?
Aanmelden
Wil je deze sessie bijwonen? Klik op onderstaande knop en surf naar het volledige agenda item. Zet het moment ook alvast in je eigen agenda!
MELD JE HIER AAN
In de week voor de sessie ontvang je een Teams link waarmee je aan kunt sluiten.
De basis: de ImpactBooster
Meld je je aan voor deze bijeenkomst? We nodigen je dan ook automatisch uit voor de ImpactBooster die vóór deze bijeenkomst plaatsvindt. Zo kan je dus in deze bijeenkomst ‘blijven hangen’ voor dit vervolg.
Heb je al met een andere ImpactBooster meegedaan? Dan krijg je de link via een Teams-uitnodging waarbij je dan dus alleen het laatste half uur hoeft aan te sluiten.
We verzorgen deze bijeenkomst ook nog op de volgende data:
Kies je het moment uit dat jou het beste past? Je vind de andere agenda items hier onder. We zien je graag dan!