Basketbal Academy Utrecht

169 keer bekeken 3 reacties

De 1 minutevlog van Basketbal Academy Utrecht Categorie; Sport

De 1 minutevlog van Basketbal Academy Utrecht
Categorie; Sport

Basketbal Academy Utrecht

Reageren

Anti spam controle

We gebruiken CAPTCHA als controlemiddel om spam tegen te houden. Vink de checkbox aan om door te gaan. Mogelijk wordt er gevraagd om bepaalde afbeeldingen te selecteren.
 
Een momentje...

Isa van den Heuvel

12-03-25 om 19:47

TUNTUNTUNTUN WIJ ZIJN UTRECHT

Yolanda

06-03-25 om 14:18

“Hoe verbind je mensen? Nou, geef ze een bal, een basket en een doel, en je krijgt magie! 🏀

Bij Basketbal Academy Utrecht weten we dat basketbal meer is dan een sport—het is een manier om mensen samen te brengen. Op onze Super Saturday draaide het niet alleen om punten scoren, maar vooral om verbinding. Ouders, kinderen, vrijwilligers en supporters werkten samen aan een dag die we niet snel zullen vergeten.

We hadden een bake sale (waar de brownies sneller verdwenen dan een fast break), een DJ die iedereen op de dansvloer kreeg met prijzen voor de beste moves, én een sponsoractie met t-shirts om geld in te zamelen. De energie spatte ervan af, zowel op als naast het veld, met vrijwilligers die de dag moeiteloos coördineerden alsof ze een kampioenswedstrijd organiseerden.

Waarom is verbinding belangrijk? Omdat het de kern vormt van alles wat we doen. Vrijwilligers zijn onze drijvende kracht. Dankzij hen gaat het niet alleen om sport, maar om samenzijn, plezier en elkaar versterken. Onze missie? Het ontwikkelen van talentvolle meiden, zowel op het veld als daarbuiten. Want in deze tijd is het belangrijker dan ooit om meiden aan het sporten te houden. Sport leert doorzetten, samenwerken en dromen najagen—kwaliteiten die toekomstige leiders nodig hebben.

Maar in Nederland kan topsport niet bestaan zonder vrijwilligers. Vrijwilligers zijn de stille kampioenen die alles mogelijk maken.

Kijk onze vlog, voel de energie, en ontdek waarom de vrijwilligers bij BAU de echte game changers zijn!”

Yolanda

26-02-25 om 16:26

Trots op wat we in 1,5 jaar hebben opgebouwd met de vele vrijwilligers. Ouders, coaches en bestuursleden die belangenloos taken oppakken om te werken aan de toekomst van deze meiden.

Cookie-instellingen