Meer bedrijven medewerkersvrijwilligerswerk laten ontdekken

ProfielfotoYvonne Snelders 05-02-2025 593 keer bekeken 0 reacties

NOV gaat, via het programma Good Busy, de komende maanden meer bedrijven de maatschappelijke waarde van medewerkersvrijwilligerswerk laten ontdekken. De doen we aan de hand van vrolijke online video's "Werklevenslessen". Zodat meer bedrijven de weg gaan vinden naar goede doelen en non-profits.

Medewerkersvrijwilligerswerk wint snel terrein in Nederland. Uit onderzoek van 'Geven in Nederland' blijkt dat in 2022 17% van de bedrijven tijd biedt voor vrijwilligerswerk, een percentage dat in 2023 steeg naar 29%. En veel ondernemers geven aan dat ze ook graag willen starten met medewerkersvrijwilligerswerk, maar dat ze niet weten hoe. 

De oproep aan ondernemers

Met de campagne  Werklevenslessen delen we inspirerende verhalen van bedrijven en medewerkers die actief zijn met medewerkersvrijwilligerswerk. Het grote doel is dat medewerkersvrijwilligerswerk een vanzelfsprekendheid wordt bij bedrijven. In de eerste plaats om iets terug te geven aan de maatschappij, maar ook omdat het bedrijven en medewerkers sterker maakt.   

Maak je bedrijfsrelaties attent op Good Busy

Bedrijven zijn vaak op zoek naar informatie en gelijkgestemden. Die kunnen ze vinden bij Good Busy. Dus maak je bedrijfsrelaties hierop attent. Daarmee kan je jullie samenwerking ook echt verdiepen. En de campagnewebsite is hier te bekijken.

Wil je als non profit ook samenwerken met bedrijven?

Dan is dit "the place to be". Het programma Good Work biedt handige tools, inspiratie en bijeenkomsten voor non-profits en goede doelen die willen samenwerken met bedrijven. Neem zeker een kijkje bij Good Work.

0  reacties

Advies en ondersteuning logo

Aidadreef 8
(2e verdieping)
3561 GE Utrecht

030 230 7195
algemeen@vrijwilligerswerk.nl

KvK 30126706
NL 16 RABO 036 927 3141

Cookie-instellingen